Katowice ul. Stawowa 10 w bramie

Jaką walutę zabrać do Macedonii

Macedonia z roku na rok staje się kolejnym ciekawym kierunkiem na wypoczynek lub zwiedzanie i choć nie ma dostępu do morza, to można doskonale wypocząć nad Jeziorem Ochrydzkim lub Jeziorem Prespa znanymi z doskonałej czystej wody. Również wielu naszych rodaków podróżuje do stolicy kraju Skopje. Warto również zauważyć iż graniczy z znanymi z turystyki krajami : Bułgarią, Grecją i Albanią. Dlaczego Macedonia jest ciekawym kierunkiem ? Jednym z powodów jest cena. Sprawdź naszą ofertę na wakacje odwiedzając biuro podróży MAX w Katowicach.

Przed wyjazdem warto zabrać ze sobą walutę Macedonii denara, porównując ceny produktów w naszym krajem trzeba przyznać iż jest taniej. Dla przykładu papierosy kosztują ok. 70 mkd to po przeliczeniu średniego kursu 1 mkd = 0,6 zł cena za paczkę około 5 zł. Inne popularne produkty też są tańsze, kantor Max w Katowicach serdecznie zaprasza.

Jakie pieniądze wziąć do Macedonii. Na pewno nie trzeba zabierać ze sobą złotówek, bo będą dla nas kompletnie i zupełnie zbędne. Możemy zabrać ze sobą euro i wymienić je na miejscu. Polecam kupno denarów macedońskich w Polsce w naszych placówkach na terenie Śląska prowadzimy skup i sprzedaż.

Macedonia
© 2001 www.Kantor.Katowice.pl
Turystyka