Katowice ul. Stawowa 10 w bramie
Jeżeli szukasz lokalnego kantoru adresy poniżej

Kantory w Tychach

Legat
Biblioteczna 8
Znany firma na rynku Kantory w Tychach, placówka działa nieprzerwanie już ponad dwadzieścia pięć lat, tak długoletnia działalność zaowocowała zdobyciem wielu stałych klientów którzy chętnie do nas wracają, atrakcyjne ceny w stosunku do konkurencji, możliwość wymiany bezgotówkowej za pomocą rachunków bankowych. Kantor posiada osobną kabinę dla klientów którzy wymieniają większą ilość gotówki lub mają życzenie z niej skorzystać. Sprawdź aktualne kursy na stronie internetowe oraz inne informacje o firmie.
+48 32 22 75 680

Europa
al. marsz. Piłsudskiego 8
Najlepsze ceny euro, funta szterlinga, franka szwajcarskiego, korony czeskiej dolara amerykańskiego i innych walut w Tychach, każdy z naszych pracowników posiada wymagane wyszkolenie oraz kursy. Spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, priorytetem jest zapewnienie dyskrecji oraz bezpieczeństwa przy transakcji.
+48 32 21 90 949

Krestur
Grota Roweckiego 44
Firma oferująca usługi związane z turystyką na wschód, ośrodek szkolenia kierowców a także usługi związane z wymiana walut.
+48 32 22 78 582

Panocha Edward
gen. Grota Roweckiego 42
W swojej ofercie posiada znane waluty w konkurencyjnej cenie, kasjerzy walutowi są wyszkoleni i posiadają odpowiednie kursy. Satysfakcja i zadowolenie klienta to główne zadanie, przy każdej transakcji zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję, zobacz jak dzisiaj stoją kursy, zadzwoń lub przyjdź do nas.
+48 32 32 75 271

Grzesiek Izabela
al. Bielska 107
Szukasz atrakcyjnych cen walut w Tychach, chcesz wymienić walutę po korzystnym kursie, spłacasz kredyt lub wybierasz się w podróż, odwiedź placówkę na ulicy Bielskiej i porównaj ceny z konkurencja, tylko tutaj zawsze najlepsza cena.
+48 32 21 99 120

Chmielowiec Mirosław
gen. Dąbrowskiego 43

+48 32 32 73 636

Talar
Piłsudskiego 8
Główną działalnością firmy jest sprzedaż i skup walut. Zasadniczym celem było zapewnienie najwyższej jakości usług, aby każdy z klientów był zadowolony, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań a także bierzemy pod uwagę ogólne warunki panujące na rynku kantory Tychach, obecnie jest to firma posiadająca stabilną i silna pozycje na rynku. Posiada dwa punkty wymiany walut które zapewniają bezpieczną transakcję i znajdują się w centrach handlowych. Dba o konkurencyjność i wiarygodność ferując najlepsze ceny zarówno sprzedaży jak i skupu walut będących aktualnie w ofercie, nie pobierana jest żadna prowizja za wymianę. Na stronie internetowej znajdą Państwo aktualizowane na bieżąco ceny według międzybankowego kursu, wykwalifikowani pracownicy zapewniają rzetelną i miłą obsługę klienta.
+48 32 21 78 050

Smejkal Stanisław
gen. Grota Roweckiego 56
Konkurencyjne ceny walut w Tychach, każdy z pracowników posiada wymagane wykwalifikowanie oraz kursy. Staramy się spełnić wymagania klientów, priorytetem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i dyskrecji oraz rzetelna obsługa.
+48 32 22 70 323

© 2001 www.Kantor.Katowice.pl
Turystyka