Katowice ul. Stawowa 10 w bramie
Jeżeli szukasz lokalnego kantoru adresy poniżej

Kantory w Rzeszowie

Okay
Jagiellońska 18
Placówka działa od 1991 roku, ciągły rozwój firmy był związany z otwarciem następnych placówek w Rzeszowie, obecnie firma posiada 3 kantory. Bogata oferta obejmuje waluty z całego świata, atrakcyjne ceny oraz nacisk na profesjonalną i szybką obsługę zapewniło zdobycie szerokiego grona klientów – zostać jednym z nich, zapraszamy do współpracy!
+48 17 85 24 326

Kwadrat
Grottgera 2
Dwadzieścia pięć lat tradycji oraz wyrobiona marka na rynku walutowym w Rzeszowie. Kantor wymiany Kwadrat nieprzerwanie od 1990 roku oferując fachową i uczciwą obsługę.
+48 17 85 81 024

Putkowski Tomasz
pl. Kilińskiego 6
W kantorze wymienią Państwo szesnaście walut świata, firma posiada dwie placówki w Rzeszowie, kursy ustalane są na bieżąco na podstawie informacji przychodzących z giełdy walutowej. Na stronie internetowej znajdują się aktualne kursy oraz informacje jak do nas trafić. Sprzedajesz lub kupujesz walutę w naszym kantorze najlepsze kursy – serdecznie zapraszamy.
+48 17 85 26 795

Kaznecki Bogusław
Grunwaldzka 19
Oferuje wymianę walut po najlepszych kursach w Rzeszowie, w każdej chwili możesz zapytać kasjera walutowego o cenę, podawane kursy mają charakter informacyjny i mogą się zmienić. Kantor nie obsługuję płatności dokonanych za pomocą kart kredytowych. Każdy ma możliwość negocjowania kursu.
+48 17 85 29 751

Eurostar
pl. Wolności 14
Znana firma posiadająca wyrobioną markę w mieście, aktualnie realizuje usługi w czterech placówkach rozlokowanych w całym mieście. Pierwszą jest punkt wymiany walut na Placu Wolności. Każdy kantor jest profesjonalnie wyposażony zapewnia dyskrecje i bezpieczeństwo.
+48 608 44 13 14

Eurostar
Kolejowa 1
Następną placówką znanej sieci kantorów Eurostar jest lokal na ulicy kolejowej oferujący wymianę czternastu popularnych walut świata po atrakcyjnym kursie, jest możliwa negocjacja cen, dodatkowo można zrealizować przekazy Western Union oraz zapłacić rachunki.

Eurostar
Krakowska 20
Trzecim kantorem jest lokal na ulicy krakowskiej, placówka oferuje takie same usługi jak poprzednie.
+48 17 71 79 052

Eurostar
Rejtana 65
Ostatnią placówką znanej sieci jest lokal znajdujący się w Centrum Handlowym Plaza w Rzeszowie.

Insygnia
Grunwaldzka 18
Kantory w Rzeszowie Insygnia działają na rynku walutowym kilkanaście lat. Doskonałe wyszkoleni pracownicy przeszkolenie z zakresu prawa dewizowego, zapewniają uczciwą i profesjonalną obsługę. Pięć lat temu firma otworzyła następną placówkę w Rzeszowie oraz kantor internetowy.
+48 17 74 21 300

Insygnia
Rejtana 67
W 2009 roku miało miejsce otwarcie kolejnego Kantoru firmy Insygnia na ulicy Rejtana gdzie można wymienić po atrakcyjnym kursie trzynaście walut w tym dolar amerykański, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski, dolar kanadyjski, dolar australijski, korona szwedzka, korona norweska, korona duńska, korona czeska, forint węgierski, kuna chorwacka, hrywna ukraińska
+48 17 85 25 244

Szewczyk Helena
al. Piłsudskiego 40
W kantorze wymienisz popularne walut po atrakcyjnym kursie, kasjerzy walutowi są wyszkoleni i posiadają odpowiednie kursy. Stara się spełnić wymagania każdego klienta, zapewnia bezpieczną i sprawną wymianę walut, sprawdź aktualne kurs dzwoniąc lub odwiedź placówkę osobiście.
+48 17 85 26 856

Rzedzicki Bernard
Kościuszki 7
W swojej ofercie posiada znane waluty w konkurencyjnej cenie, zespól wykwalifikowanych pracowników ma odpowiednie przeszkolenie. W trakcie dokonywania transakcji jest zagwarantowane bezpieczeństwo i dyskrecja.
+48 17 86 21 619

Super Sam
Asnyka 12
Punkt wymiany walut znajduje się w Sklepie Społem SuperSam przy ulicy Asnyka w Rzeszowie. Obsługuje zarówno osoby prywatne jak i firmy i instytucje. Zaletami kantoru są wiarygodność, umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku która owocują zdobyciem wielu stałych klientów. Pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, aby zapewnić jak najlepszą fachową obsługę. Kantor serdecznie zaprasza do skorzystania z usług - najlepsze kursy w okolicy.
+48 17 85 21 477

© 2001 www.Kantor.Katowice.pl
Turystyka