Katowice ul. Stawowa 10 w bramie
Jeżeli szukasz lokalnego kantoru adresy poniżej

Kantory w Legnicy

Banaszek M.
Górnicza
Proponuje wymianę najważniejszych walut świata w super cenie, kasjerzy mają stosowne wykwalifikowanie praz posiadają wymagane kursy. Najważniejszym celem jest zadowolenie każdego klienta, przy każdej transakcji zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję.
+48 76 85 48 019

Gromecki Marian
Fabryczna 3
Najlepsze ceny walut w mieście tylko u nas, zespól wykwalifikowanych pracowników ma odpowiednie przeszkolenie. Satysfakcja i zadowolenie klienta to główne zadanie, priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i dyskrecji, zobacz jak dzisiaj stoją kursy, zadzwoń lub przyjdź do nas.
+48 76 85 46 002

Gant Sp. z o.o.
Rynek 28
Najlepsze ceny walut w Legnicy, istnieje możliwość negocjowania ceny - zadzwoń i negocjuj, realizowanie transakcji za pośrednictwem rachunków bankowych.
+48 76 85 65 683

Grant
Najświętszej Marii Panny 2
Jest to kolejna placówka znanej sieci kantorów Grant znajdująca się na ulicy NMP 2 w Legnicy. Oferta obejmuje dwanaście najczęściej wymiennych w kantorach walut świata.
+48 76 86 28 151

Grant
Wrocławska 155
Jest dynamicznie rozwijająca się siecią kantorów w Legnicy, która stawia sobie za główny cel zadowolenie każdego klienta. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku walutowym świadczy o wysokiej jakości i kompleksowym zakresie oferowanych usług. Stale podnoszone są umiejętności pracowników aby zagwarantować najlepszą obsługę i bezpieczeństwo. Indywidualne podejście do klienta, oraz możliwość negocjowania końcowej ceny, kantor serdecznie zaprasza do współpracy.
+48 76 72 72 707

Aljewicz A.
Ściegiennego 1
Najlepsze ceny euro, funta, franka, korony, dolara oraz innych popularnych walut w Legnicy, kasjerzy walutowi są wyszkoleni i posiadają odpowiednie kursy oraz długoletnie doświadczenie na rynku walutowym w Legnicy. Spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz firm.
+48 76 85 49 749

Szenberg
Pocztowa 4 A
Znana firma związana z usługami finansowymi rozpoczęła działalność 1990 roku i może się pochwalić że jest najstarszym kantorem i lombardem w Legnicy. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz małych firm. Firma prowadzi również lombard – pożyczki pod zastaw skup i sprzedaż złota oraz ksero oraz druk z różnych nośników. W trakcie dokonywania transakcji wymiany walut jest możliwość negocjacji ceny. Gwarancja miłej i profesjonalnej obsługi oraz najlepszych cen walut.
+48 76 86 22 092

© 2001 www.Kantor.Katowice.pl
Turystyka