Katowice ul. Stawowa 10 w bramie
Jeżeli szukasz lokalnego kantoru adresy poniżej

Kantory w Kielcach

U Marynarza
Sienkiewicza 21
Już ponad dwadzieścia lat kantor oferuje swoje usługi związane z wymianą walut na ternie miasta Toruń. Długoletnia działalność zaowocowała zdobyciem licznego grona stałych klientów i stale się powiększa. Obsługuje klientów indywidualnych oraz instytucje, świadcząc usługi na najwyższym poziomie aby spełnić oczekiwania każdego kto wymienia u nich walutę. Zapewnia dyskrecję, profesjonalną obsługę, pomoc, najkorzystniejsze ceny i możliwość negocjowania ceny niezależnie od wymienianej kwoty.
+48 41 36 82 224

Diament
Sienkiewicza 33
Kantor oferują nową jakość usług na rynku kantory w Kielcach, obsługując zarówno instytucje i podmioty gospodarcze jak i klientów indywidualnych, oferta obejmuje dwanaście walut świata, możliwość negocjowania ceny wszystkich dostępnych walut, możliwość zakupu waluty przez telefon z wcześniejszym umówieniem się, dostępna kabina przy wymianie większej ilości gotówki, gwarantuje miłą i szybką obsługę.
+48 41 34 49 108

Dukat
Sienkiewicza 23
Doskonała lokalizacja w samym centrum Kielc, poza wymianą walut oferuje również skup i sprzedaż złota. Działa nieprzerwanie od 1994 roku i jest jednym z najstarszych kantorów w mieście. Inną działalnością firmy są pożyczki pod zastawa oraz obrót nieruchomościami. Zdobyte doświadczenie w zakresie profesjonalnej i rzetelnej obsługi zaowocowało zdobycie szerokiego grona klientów. Atrakcyjne kursy które są konkurencyjne w stosunku do innych kantorów w Kielcach.
+48 41 34 48 548

Euro
Sienkiewicza 11
W kantorze wymienisz popularne walut po atrakcyjnym kursie, pracownicy mają wieloletni staż w pracy na rynku walutowym. Zrealizuje oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających interesantów, zapewnia bezpieczną i sprawną wymianę walut.
+48 41 34 15 006

Jamróz PHU
Sienkiewicza 73
Oferuje wymianę walut po atrakcyjnych cenach, poza wymianą walut w firma prowadzi również lombard. Doskonała lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta niedaleko dworca PKP.
+48 41 36 62 551

Jamróz s.c. PHU
Hipoteczna 2
Oferuje handel walutami po najlepszej cenie, zespól wykwalifikowanych pracowników ma odpowiednie przeszkolenie. Spełni wymagania najbardziej wymagających klientów, priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i dyskrecji.
+48 41 36 80 673

Kantor
Sienkiewicza 75
W ofercie posiada znane waluty po konkurencyjnej cenie, spełni wymagania najbardziej wymagających klientów, przy każdej transakcji zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję.
+48 41 34 52 757

Pora Eugeniusz
Sienkiewicza 27
Kantor zaprasza do oddziału w centrum miasta, oferuje najlepsze ceny, przy każdej transakcji możliwość negocjowania ostatecznej ceny niezależnie od wielkości wymienianej kwoty. Miła i fachowa obsługa, rzetelność i uczciwość.
+48 41 34 43 497

© 2001 www.Kantor.Katowice.pl
Turystyka