Katowice ul. Stawowa 10 w bramie
Jeżeli szukasz lokalnego kantoru adresy poniżej

Kantory wymiany walut w Gdynii.

Morski s.c
Antoniego Abrahama 6 lok. 2
Kantor Morski zaprasza do placówki w Gdańsku na ulicy Antoniego Abrahama. Gwarantuje doskonałą i kompletną obsługę, dla stałych klientów oraz przy transakcjach z większymi kwotami możliwość negocjowania ceny. Personel stanowi sprawdzonych i posiadających długi staż. Starając się spełniać oczekiwania klientów firma wciąż rozwija kwalifikacje praz standard szybkiej i rzetelnej obsługi, placówka posiada również oddzielne pomieszczenie do bezpiecznych transakcji z dużymi kwotami. Zaprasza klientów indywidualnych oraz firmy.
+48 58 66 03 258

Bałtyk-Bis
Antoniego Abrahama 9
Firma posiadająca trzy placówki na rynku walutowym w Gdyni pojawiła się dwadzieścia lat temu. Obecnie jest rozpoznawalną marką i posiada grono stałych klientów, dzięki rzetelności oraz profesjonalną obsługą. Istotnym autem który wyróżnia ten kantor od innych są ceny walut, można je oczywiście negocjować podczas dokonywania transakcji.
+48 58 661 49 14

Bałtyk Bis
Antoniego Abrahama 12
Drugim kantorem znanej sieci Bałtyk Bis jest lokal na tej samej ulicy, również tutaj możesz wymienić ponad dwadzieścia cztery waluty świata w tym oczywiście : euro, dolar, funt, korona, frank po atrakcyjnych cenach. Ceny podane na tablicy podlegają negocjacji, lokal czyny od poniedziałku do piątku 8:00-19:00 oraz w sobotę od 8:00-16:00. Serdecznie zapraszamy!
58 620 66 86

Diament
10 Lutego 11
Szukasz dobrego kursu w Gdyni, kantor Diament serdecznie zaprasza wszystkich klientów, zapewnia szybką i fachową obsługę oraz dyskrecje i bezpieczeństwo.
+48 58 66 18 560

Europa
Starowiejska 8
Oferuje handel walutami po najlepszej cenie, zespól wykwalifikowanych pracowników ma odpowiednie przeszkolenie. Zrealizuje oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających interesantów, w czasie dokonywania transakcji jest zagwarantowane bezpieczeństwo i dyskrecja, sprawdź aktualne kurs dzwoniąc lub odwiedź placówkę osobiście.
+48 58 62 09 699

Grand
Antoniego Abrahama 15
Szukasz najlepszej ceny walut w Gdynii zapraszamy, kasjerzy mają stosowne wykwalifikowanie praz posiadają wymagane kursy. Najważniejszym celem jest zadowolenie każdego klienta, zapewnia bezpieczną i sprawną wymianę walut, zobacz jak dzisiaj stoją kursy, zadzwoń lub przyjdź do nas.

Ika
pl. Dworcowy 4
Oferta obejmuje popularne waluty w doskonałej cenie, zespól wykwalifikowanych pracowników ma odpowiednie przeszkolenie. Dba o wysoką jakość usług, przy każdej transakcji zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję, zobacz jak dzisiaj stoją kursy, zadzwoń lub przyjdź do nas.
48 58 627 90 02

Merkury
Świętojańska 122
Firma dodatkowo prowadzi skup i sprzedaż złota, w swojej ofercie kantorowej posiada znane waluty w konkurencyjnej cenie, kasjerzy mają stosowne wykwalifikowanie praz posiadają wymagane kursy. Najważniejszym celem jest zadowolenie każdego klienta, w czasie dokonywania transakcji jest zagwarantowane bezpieczeństwo i dyskrecja.
+48 58 62 06 938

Pomorskie
Abrahama 10
Sprawdź ceny popularnych czternastu walut świata w kantorze 10 w Gdyni i zacznij zarabiać. Zapewnia : fachową pomoc i profesjonalną obsługę poświadczone wieloletnią działalnością.
+48 58 66 17 770

© 2001 www.Kantor.Katowice.pl
Turystyka